Ndryshimi shokues i Teas falë ndërhyrjeve, ‘tmerron’ me pamjen pa editime

Ndryshimi shokues i Teas falë ndërhyrjeve, ‘tmerron’…

Fama që e mori nga programi “Përputhen”, bëri që Tea jo vetëm të rrit folloëers-at, por edhe të bëjë ndryshime drastike në pamje.

Tea jo rrallëherë ka marrë kritika nga ndjekësit e saj, të cilët e akuzojnë edhe për përdorimin e madh të photoshopit, me anë të të cilit po arrin që të shfaqet femër brilante.

Në imazhe të publikuara në “Instastory”, fansat vënë re se dallimi mes fotove të pa rregulluara dhe të rregulluara janë tejet të mëdha, ndoshta kështu ndihet më mirë, duke pozuar si të ishte person tjetër e jo ajo që e kemi parë në ekran.

Image

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit