Në ekran pasqyrojnë të përsosurën, njihuni me VIP-at që mbajnë erë të keqe

Në ekran pasqyrojnë të përsosurën, njihuni me…

Personazhe të njohura dhe VIP-at e ekranit, shpesh pasqyrojnë jetën e tyre të bukur, por ndonëse të njohur, edhe VIP-at kanë probleme dhe mbajnë erë të keqe. Disa prej VIP-ave që kundërmojnë erë jo të mirë janë Zac Efron, Christina Aguilera, Bella Thorne, Kourtney Kardashian.

Zac Efron

Ups! VIP-at që mbajnë erë të keqe, sipas vetë

Zac Efron ka aftësi të shkëlqyera aktrimi të shoqëruara me një trup tërheqës, por kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht se mban erë të mirë. Në 2018, Star tha se Efron-it nuk i intereson shumë për higjienën personale.

Edhe në xhirimet e “High School Musical 3” thuhej vazhdimisht, “Është shumë e shëmtuar sepse Zac adhuron basketbollin dhe mund të luajë gjatë gjithë kohës, por kalon ditë të tëra pa bërë dush!”

Christina Aguilera

Ups! VIP-at që mbajnë erë të keqe, sipas vetë

Christina Aguilera mund të tërheqë një turmë të madhe kur bëhët fjalë për zërin e saj, por nuk mund të themi të njejtën gjë për prapaskenën.

Në fakt, gjatë një interviste me “CBS Local”, Hannah Hooper i grupit “Grouplove” theksoi “Unë kam miq që jetonin në Pittsburgh dhe që janë rritur krahë Christina Aguilera-s. Ato betohen që këngëtarja mban era hot dog!”

Bella Thorne

Ups! VIP-at që mbajnë erë të keqe, sipas vetë

Bella Thorne është një aktore e mrekullueshme e megjithatë duket sikur ka probleme serioze me aromën. Sipas “Hollywood Gossip”, Thorne udhëtoi me Scott Dissick në 2017 por ai përfundoi duke u kthyer më herët.

Burimet thojnë se Disick e largoi nga vila për shkak të erës së saj të keqe. Ai u bezdis nga mungesa e higjenës së Bella-s.

Kourtney Kardashian

Ups! VIP-at që mbajnë erë të keqe, sipas vetë

Kourtney  Kardashian njihet për mënyrën e saj all-natural të të jetuarit jetën, sidomos kur bëhet fjalë për rritjen e fëmijëve. Megjithatë, babai i fëmijëve Scott Disick mendon se situata ka dalë jashtë kontrollit kur flitet për higjienën e saj!

Në premierën e “Kourtney & Kim Take Miami”, Scott hapet tek Khloe për mungesën e përdorimit të deodorantit nga gruaja e tij.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit