Në shtëpi kishte pilula, gjendet i pajetë aktori i njohur italian

Në shtëpi kishte pilula, gjendet i pajetë…

Një lajm I trishtë vjen nga Italia. Mësohet se në këtë vend është gjetur pa shenja jetë në shtëpinë e tij, aktori italian Paolo Calissano. Sipas hetimeve paraprake, aktori mund të ketë vdekur nga një përzierje droge. Në shtëpinë e tij në lagjen Balduina, u gjetën disa pako me ilaçe dhe medikamente psikotrope që aktori me sa duket po i merrte për të trajtuar një formë depresioni që vuante.

Sipas mediave italiane, pilulat ishin të dyja në dhomën e aktorit dhe të shpërndara në kuzhinë. Vdekja supozohet të jetë për shkak të mbidozimit aksidental ose vullnetar të drogës. Ndërkohë aktori ka pasur probleme gjyqësore, pikërisht për shkak të lëndëve narkotike.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit