Nëna e saj tha se ka ikur me të dashurin, gjendet 16-vjeçarja nga Vlora

Nëna e saj tha se ka ikur…

Kanë kaluar 5 ditë që nga lajmi i zhdukjes së 16-vjeccares nga Vlora, Eliza Tozaj. E mitura ka ikur nga banesa e saj dy herë brenda javës është gjetur ditën e sotme. Në deklaratën e saj, nëna e vajzës ka deklaruar se shkak i largimit të vajzës dyshohet të jetë lidhja me një djalë që ka pasur 16-vjeçarja, për të cilën familjarët nuk ishin dakord. Sipas mamasë së 16-vjeccares, përpara se vajza të largohej ata kanë pasur një debat. Ndër të tjera mësohet se ditën që ajo është larguar nga shtëpia ka pasur të veshur një palë xhins të zeza, xhup të zi me kapuç dhe një bluzë-golf ngjyrë vishnje.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit