Neymar i fiksuar me modelen shqiptare

Neymar i fiksuar me modelen shqiptare

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli i është bashkuar një trendi viral në TikTok me personazh yllin e futbollit, Neymar. Arbenita gjatë një video të publikuar ka treguar se së fundmi i ka shkruar ylli i futbollit.

Rreth 10 ditë më parë ai i ka dërguar në Instagram një emoji me zemra. Futbollisti dhe modelja nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram. Në foton e publikuar duket se Arbenita nuk i ka kthyer mesazh futbollistit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit