Ngjarje tragjike në Fier, një vajzë 8 vjeçare rrëmbehet dhe vritet nga endacaku

Ngjarje tragjike në Fier, një vajzë 8…

Një ngjarje makabër ka ndodhur në Fier, ku një fëmijë 8-vjeç është rrëmbyer paraditen e sotme në fshatin Greçalli.

Dyshohet se është rrëmbyer dhe vrarë më pas nga fqinji i tij.   Sipas të dhënave fillestare rrëmbyesi e ka mbajtur të mbyllur për disa orë dhe më pas e ka groposur.

Fëmija është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme. Rrëmbyesi është arrestuar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit