Nikël/ 23-vjeçari përplas me makinë për vdekje një të moshuar

Nikël/ 23-vjeçari përplas me makinë për vdekje…

Një aksident tagjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Nikël të Krujës.

Bëhet e ditur se një makinë tip “Audi” me drejtues një 23-vjeçar ka përplasur për vdekje një 77-vjeçar,

Ky i fundit banues në Nikël. si pasojë e aksidentit dhe plagëve të rënda ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit