Një apartament luksoz mbi katër rrota! Stallone nxjerr në shitje Suvin e ëndrrave

Një apartament luksoz mbi katër rrota! Stallone…

 Për një çmim rreth 350 mijë dollarë, aktori i mirënjohur Sylvester Stallone ka vendosur të shesë Suvin e tij të personalizuar.

Mjeti është një Cadillac Escalade i cili është praktikisht si një apartament superluksoz me katër rrota.

Kabina, në të cilin mund të rrijnë 5 të rritur, është e veshur e gjitha me lëkurë.

Në pjesën e pasme ka sedilje luksoze, më sistem elektrik të cilat kanë hapësirë për 3 persona.

Ka edhe një tv LCD 43 polësh me një procesor audio dixhitale dhe një ruter specifik ush.tarak me dy karta sim për një lidhje interneti të pandërprerë. /Gazetaatdheu.com/

[ngg src=”galleries” ids=”328″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit