“Një rrobë e saj u gjet në pemë", detaje të reja për dhunimin e 22-vjeçares keniane

“Një rrobë e saj u gjet në…

Detaje të reja janë zbardhur mbi rastin e Joyce Aoko, 22-vjeçares nga Kenia e cila u rrah barbarisht në Tiranë. Ajo përfundoi në koma, gjendje në të cilën ndodhet edhe sot në Spitalin e Traumës.

Gazetarja Glidona Daci, ka zbuluar se dëshmitë në lidhje me ngjarjen kanë nisur të mblidhen shumë vonë, me rojën e hostelit që është marrë në pyetje vetëm pak ditë më parë.

Ajo shprehet se në cilësinë e provave nuk janë marrë një shishe alkoli e gjetur në dhomë, një bidon uji e gjetur në derën e dhomës dhe rrobat e vajzës të gjetura në një pemë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit