Një tjetër çift nga Dibra e Madhe nuk ka mundur t’i mbijetojë aksidentit në Bullgari!

Një tjetër çift nga Dibra e Madhe…

Tragjedia në Bullgari nuk ka kursyer as jetën e çiftit nga Dibra e Madhe. veç çiftit Enis Ramanovski dhe bashkëshortes së tij, mësohet se në mesin e viktimave janë edhe Sade Mustafoski 50 vjeç dhe bashkëshortja e tij Zilija Mustafoska 48-vjeçe nga Dibra e Madhe. Kujtojmë se në orët e para të mëngjesit të sotëm, si pasojë e përfshirjes nga flakët të një autobusi që kthehej nga Stambolli humbën jetën 45 persona, shumica e te cilëve me origjinë shqiptare.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit