Njihej si ‘mjeshtri i arratisjeve', lirohet nga burgu i Ekuadorit Dritan Rexhepi

Njihej si ‘mjeshtri i arratisjeve’, lirohet nga…

Dritan Rexhepi, i njohur si ‘mjeshtri i arratisjeve nga burgu’ ëshrë liruar ditën e sotme nga qelia. Këtë herë në mënyrë legale.

Sipas raportimeve nga Fax News, Rexhepi ishte një nga bosat e kokainës ë Amerikën Latine. Rexhepi rezulton të ketë përfunduar dënimin që në vitin 2021, por nuk lejohet të dalë nga Ekuadori.

Ndërkohë, Dritan Rexhepi paraqitet pranë autoriteteve dhe mbahet në vëzhgim prej tyre.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit