Njihuni me ‘kukullën barbi’ të jetës reale, që jeton në botën e saj rozë

Njihuni me ‘kukullën barbi’ të jetës reale,…

Bruna Carolina Peres, e njohur si “Bruna Barbie”, është vajza braziliane që ka një ngjashmëri të jashtëzakonshme me kukullën e njohur Barbie.

Ajo madje jeton në një shtëpi ëndrrash të përmasave njerëzore, me një kuzhinë rozë, dhomë ndenjeje dhe pishinë dhe një makinë po ashtu rozë. 

Gjithmonë më ka pëlqyer Barbie. Që kur isha fëmijë e shikoja dhe e admiroja historinë. Por isha në adoleshencën time kur vendosa të adoptoja stilin”, tha Peres. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit