Nuk ka të lënduar, aksident i katërfishtë në Vlorë

Nuk ka të lënduar, aksident i katërfishtë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën Transballkanike në Vlorë. 4 makina janë përfshirë në aksident. Mësohet se kanë patur dëme materiale.

Fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia dhe ambulanca janë në vendngjarje.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit