Nuk keni ku të fshiheni më/ Çifti filmohet duke kryer marrëdhënie edhe në 2000 metra lartësi (FOTO)

Nuk keni ku të fshiheni më/ Çifti…

Një çift është kapur nga kamera duke kryer marrëdhënie në 2000 metra lartësi në malet Austriake.

Kamera e cila shkrep çdo 20 minuta, arriti të kapte momentin intim mes këtyre dy personave. Pamjet u kapën në parkun kombëtar Nock të Austrisë.

Çifti duket se po kalon momente relaksuese pas një kohe të gjatë hiking. Në fillim dyshja ishin ulur pranë njëri-tjetrit dhe po shijonin peisazhin deri kur u shqafën nudo.

Dhe pse pas disa momentesh çifti nuk ishte më aty, fotot e tyre u bënë virale.

Nuk keni ku të fshiheni më/ Çifti filmohet duke kryer
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit