Nuk kurseu prindërit, 28-vjeçari i godet me thikë të dy, vdes i ati

Nuk kurseu prindërit, 28-vjeçari i godet me…

Tragjedi në Milano, Itali. Një i ri 28-vjeçar, ka goditur me thikë dy prindërit e tij. Mediat e huaja shkruajnë se nëna 63-vjeçare ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Ndërkohë, babai 83-vjeçar i cili u godit me thikë në fyt ndërroi jetë një ditë më parë.

I riu është arrestuar nga karabinierët e kompanisë San Donato Milanese dhe  ndodhet në burgun e San Vittore duke pritur vendimin e Gjykatës.

Autoritetet, sipas mediave të huaja dyshojnë se 28-vjeçare vuante nga probleme të shëndetit mendor,

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit