Nuk përmbahen, Dafina dhe Dj Geek ndajnë momentet intime në shtrat

Nuk përmbahen, Dafina dhe Dj Geek ndajnë…

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut. Ata shihen kudo bashkë dhe nuk i kursejnë fotot apo videot në rrjete sociale.

Së fundmi, Dafina ka publikuar një video në momente intime pranë partnerit. Dyshja shfaqen në shtrat, ndërkohë që Dj Geek është mbështetur në të pasmet e këngëtares, ku dhe e puth.

Çifti ndodhen aktualisht me pushime në Turqi dhe siç duket janë në qetësi të plotë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit