Nxënësit rrëfejnë tmerrin: Një i maskuar na qëlloi me kallashnikov

Nxënësit rrëfejnë tmerrin: Një i maskuar na…

Sipas dëshmive të nxënësve, personi që ka sulmuar me armë zjarri autobusin ku udhëtonin fëmijët ka qenë i maskuar. Ata janë bërë dëshmitarë të ngjarjes së rëndë, teksa e kanë parë të gjithë skenën e personit të armatosur. Të vrarë në këtë ngjarje kanë mbetur 4 persona, mes tyre shoferi, fatorinoja i autobusit dhe 2 nxënës. Nuk dihet nëse autori ka vepruar i vetëm.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit