Pa ndjenja dhe në gjendje kritike! Momenti kur efektivët gjejnë Aldi Ramën

Pa ndjenja dhe në gjendje kritike! Momenti…

Gjatë ditës së djeshme një 21-vjeçar qëlloi për vdekje oficerin Saimir Hoxha në Lezhë. Pas krimit ai u arratis, teksa kishte plagosur veten. Pas gjetjes ai u dërgua në spital, ndërsa nuk u mbijetoi plagëve të marra dhe ndërroi jetë në institucionin shëndetësor. Ndërkohë fotja më poshtë tregon momentin kur 21-vjeçari kur është gjetur nga policia e shtetit i shtrirë në tokë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit