Pamje mbreslënëse/ Momenti kur rrufeja godet ndërtesën më të lartë në New York

Pamje mbreslënëse/ Momenti kur rrufeja godet ndërtesën…

Moti i keq ka përfshirë një pjesë të ShBA-së, ku në disa vende eërat e forta janë pasuar nga tornado të fuqishme që i kanë marrë jetën dhjetra personave dhe kanë lënë pas një sërë dëmesh materiale. 

Por këtë herë BBC përcjell pamje mbreslënëse të motit të keq në New York, pasi një rrufe masive goditi ndërtesën më të lartë të qytetit, duke ndriçuar qiellin e natës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit