Pamje të rënda/ Burri shqiptar rreh e grushta 3 vajza në mes të qytetit (Video)

Pamje të rënda/ Burri shqiptar rreh e…

Një burrë, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka rrahur brutalisht tre vajza në Prishtinë të Kosovës.

Mediat kosovare kanë publikuar videon ku shihet se si ai i sulet tre vajzave duke i rrahur me grushte, shqelma dhe me një shkop.

Ngjarja e shëmtuar raportohet se ka ndodhur në rrugën “Ahmet Krasniqi”, teksa nuk dihen ende shkaqet apo rrethanat e ngjarjes.

Vajzat kanë bërë denoncim në polici, por ende nuk ka një reagim nga ana e autoriteteve për të sqaruar ngjarjen.

Video https://www.facebook.com/watch/?v=174721631440451&t=0

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit