Pamjet/ Alma Arrazi me tre fëmijët drejt lumit Buna

Pamjet/ Alma Arrazi me tre fëmijët drejt…

Janë publikuar pamjet e fundit të Alma Arrazit në Shkodër, e cila i dha fund jetës bashkë me fëmijët e saj, pasi zbuloi se bashkëshorti e tradhëtonte. Ajo duket teksa del nga një kafene bashkë me kunatën e saj dhe largohet me tre të miturit.

Më pas Alma ecën me tre fëmijët në drejtim të “Urës së Madhe” në lumin Buna ku dyshohet se ka kryer edhe vetëvrasjen.

Pamjet janë nxjerrë nga kamerat e sigurisë dhe kanë ndihmuar hetuesit për të kuptuar më shumë në lidhje me ngjarjen.

Ndërkohë, i arrestuar është Erdgys Arrazi, bashkëshorti i Alma Arrazit, pasi dyshohet se ka shtyrë drejt vetëvrasjes 39-vjeçaren.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit