Pamjet mahnitëse në qiell, ylberi rrethon tufën e reve të errëta

Pamjet mahnitëse në qiell, ylberi rrethon tufën…

Ndonjëherë, mrekullitë e shfaqura nga natyra të bëjnë të ndalosh në mes të rrugës dhe të mahnitin. 

Një fenomen i tillë i vërejtur në Kinë ka bërë mahnitur përdoruesit e rrjetit. Videoja tregon një formacion të mrekullueshëm të reve në qiell të rrethuar nga ylberi shumëngjyrësh.

Videoja padyshim është bërë virale, ndërsa skena duket sikur je drejtpërdrejt nga një film fantastiko-shkencor sikur nga qielli zbret një anije kozmike aliene.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit