Panik në fushë/ Lojtari pa shenja jete, arbitri merr vendimin e menjëhershëm

Panik në fushë/ Lojtari pa shenja jete,…

Lajme jo të mira nga futbolli. Në fund të pjesës së parë, mbrojtësi Ousmane Coulibaly ra pa ndjenja në fushë.

I riu nuk po jepte shenja jete për pak minuta. Lojtarët vendosën duart në kokë, madje disa prej tyre ishin ulur në gjunjë.

Mjekët arritën që ta shpëtonin, ndërsa arbitri vendosi të pezullojë ndeshjen dhe dërgoi dy skuadrat në dhomat e zhveshjes. 32-vjeçari u dërgua në një spital ku do t’i jepet trajtim i mëtejshëm. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit