Para 10 ditësh ishte bërë baba, gjuetari vritet me armë nga qeni!

Para 10 ditësh ishte bërë baba, gjuetari…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Turqi. Një gjuetar i identifikuar si Ozgur Gevrekogluështë qëlluar me armë nga qeni i tij.

Mësohet se qeni po ngjitej në makinë dhe putra e tij shkel këmbëzën e armës, e cila ishte e mbushur. Ai ndërroi jetë në vendngjarje. 32-vjeçari ishte bërë baba dhjetë ditë më parë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit