Pas debatit dhe zënkave të Donaldit dhe Beatrix, ata shkëmbejnë puthje në publik

Pas debatit dhe zënkave të Donaldit dhe…

Mesa duket historia mes Donaldit dhe Beatrix vazdhdon ende. Pas diskutimeve të gjata mes tyre mbrëmjen e djeshme, nisën shikimet mesh tyre dhe Beatrix nuk hezitoi dhe e puthi duke treguar se nuk do t’i japin fund romancës së tyre.

Përpara se të putheshin, Donaldi i kërkënte asaj ndarje duke i thënë se mos ta shkatërronin më njëri-tjetrin. Ai i kërkonte lidhjen që Beatrix kishte pasur me Dj Dagz, gjë që nuk e bëri të ndihej mirë atë.

Biseda mes tyre:

Donald: Nuk ke pse shkatërron veten as unë as ti nëse mërzitemi.

Beatrix: Unë po të them jam gati të flasim, të kuptohemi.

Donald: Të duket normale që të dalësh me Dagzin, po unë këtu?

Beatrix: Po nuk je ulur të më kuptosh. Nuk do e përballoja dot. Është shumë i ndjeshëm.

Donald: Të duhet mami apo tezja të të thojë jepi pak frymë këtij djali. Nga njerëzit e tu nuk i merr sinjalet?

Beatrix: Çfarë të bëj?

Donald: Të më dëgjosh. Janë gjëra që nuk ti them dot, kam strese pafund në kokën time se kam përgjegjësi jashtë. Unë uf puf bëj sepse kam ngarkesë dhe jam njeri overthinking. Më kupton apo jo? Ti s’më kupton o shpirt dhe ky është problem.

Beatrix: Mundohem të të kuptoj.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit