Pas një sherri në lokal, 40-vjeçari plagos me thikë tre persona

Pas një sherri në lokal, 40-vjeçari plagos…

Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një sherri në një lokal në Tiranë.

Sipas policisë në një lokal në Laprakë, shtetasi E. Gj., 40 vjeç, dyshohet se ka goditur me mjet prerës shtetasit V. Rr., 64 vjeç, R. Rr., 40 vjeç dhe shtetasin M. M., 47 vjeç.

Si pasojë 3 shtetasit janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po kontrollojnë në zonë për kapjen e autorit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit