Pas videos virale të Kendall Jenner me kastravecin është radha e Kiarës me pataten

Pas videos virale të Kendall Jenner me…

Videoja ku Kendall Jenner, supermodelja e klanit Kardashian, qëronte një kastravec në mënyrën më të çuditshme dhe të komplikuar të mundshme u bë virale. 

Tani i ka ardhur radha banores së Big Brother Vip, Kiara Tito që të bëhet virale, pasi mënyra se si ajo qëron pataten ka tërhequr vëmendjen. 

Në video shihet se Kiara po qëron në qetësinë e saj një patate, por njerëzit në internet e kanë gjithë videon e saj duke e bërë ‘hit’ të momentit për të parë si e qëron ajo pataten. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit