Pas vrasjes së 8-vjeçarit kërkoi rikthimin e ligjit të pushkatimit, Noizy i 'bie pishmanit' dhe fshin postimin

Pas vrasjes së 8-vjeçarit kërkoi rikthimin e…

Pas ngjarjes horror ku lodian Çalamani rrëmbeu dhe vrau një djalë 8-vjeçar, ka ardhur reagimi i shumë personazheve të njohur, përfshirë edhe Noizy-n. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Noizy i revoltuar nga ngjarja, është pozicionuar pro dhe ka kërkuar rikthimin e ligjit të pushkatimit për mostrat dhe përdhunuesit.

Noizy:

Unë jam “PRO” ligjit për pushkatim për mostra si Klodian Çalamani dhe përdhunues.

Por duket që Noizy i ka rënë pishmanit dhe e ka fshirë këtë post, pasi nëse hyn në llogarinë e tij Instagram, shihet që posti mungon dhe nuk shfaqet më.

Vallë përse duhet ta ketë fshirë?!

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit