Pasi bëri publike lidhjen, reperi i njohur poston momentet romantike me partneren (FOTO)

Pasi bëri publike lidhjen, reperi i njohur…

Që kur bëri publike lidhjen me partneren e re, Cozman nuk ndalon së postuari foto apo video me të në rrjetet sociale.

Nga postimet e shumtra, duket se çifti po jetojnë momente të bukura bashkë dhe reperi ka rënë në dashuri kokë e këmbë.

Ish-i dashuri i Tunës nuk ngurron që të ndajë me ndjekësit e tij disa nga momentet romantike me partneren.

Pasi bëri publike lidhjen, reperi i njohur poston momentet romantike me

Së fundmi, Cozman ka postuar në “Instagram” një video të shkurtër në të cilën shihet duke mbajtur duart kapur me të dashurën. Nuk dimë nëse ata kanë nisur bashkëjetesën me njëri-tjetrin, por nga videoja duken në një ambient privat teksa shohin bashkë një film.

Pasi bëri publike lidhjen, reperi i njohur poston momentet romantike me
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit