Pastori i huaj i bën thirrje prindërve shqiptarë: “Ka një plan për të vaksinuar fëmijët me detyrim”

Pastori i huaj i bën thirrje prindërve…

Pastori Nik ka bërë një thirrje ditën e sotme nëpërmjet profilit te avokatit Altin Goxhaj për të gjithë prindërit shqiptarë. Ai shprehet se ka një plan për të vaksinuar fëmijët me detyrim, dhe ky plan do të realizohet në qoftë se prindërit nuk ngrenë zërin. Sipas tij shumë prindër janë detyruar nga halli të vaksinohen pasi në të kundërt i ikën buka e gojës, por kur vjen fjala tek fëmijët ata nuk duhet të flenë gjumë. Për këtë ai i fton të gjithë prindërit shqiptarë t’i bashkohen në protestën që do të mbahet në Sheshin Nënë Tereza këtë të shtunë datë 11 shtator 2021 në orën 11:00. Në vijim video e tij e plotë të cilën e ka shpërndarë avokati Altin Goxhaj.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit