PASTRIM PARASH?! ERMAL MAMAQI NXJERR NË SHITJE RESTORANTIN E FATURAVE FIKTIVE

PASTRIM PARASH?! ERMAL MAMAQI NXJERR NË SHITJE…

Restoranti i Ermal Mamaqit ka dalë në shitje! E kemi fjalën për atë restorant, që është në dosjet e SPAK-ut dhe se lëshonte fatura fiktive për Ermal Kurtulajn, bashkëpunëtorin e Ilir Beqajt, me dyshimin për të pastruar paratë.

Të paktën në tre raste ky restorant ka lëshuar fatura fiktive dhe çështja është ende nën hetim.

Sot, qytetarë të shumtë na kanë dërguar njoftimet e ndryshme të agjencive, ku njoftohet se restoranti i Ermal Mamaqit është në shijte me një shifër marramendëse.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit