Përdhunoi greken në stacionin e autobusit, ja ku fshihet autori shqiptar

Përdhunoi greken në stacionin e autobusit, ja…

Një 45-vjeçar shqiptar akuzohet për përdhunimin e një gruaje në Greqi dhe ngacmimin seksual të një 24-vjeçareje tjetër.

Detaje të reja kanë dal në pah. Sipas autoriteteve greke 45-vjeçari shqiptar me tatuazhi e Faliros së Vjetër është larguar nga Greqia në datë 27 tetor, në drejtim të Shqipërisë dhe është duke u fshehur në qytetin e Vlorës.

Policia greke është shprehur se kanë në dorë ADN-në e autorit. Ndaj 45-vjeçarit shqiptar është ngritur një dosje me një sërë akuzash si, përdhunim, dhunë, kanosje me armë dhe rrëmbim.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit