Rrahu dhe përdhunoi një 32-vjeçare në Gjermani, lihet në burg 27-vjeçari shkodran

Rrahu dhe përdhunoi një 32-vjeçare në Gjermani,…

Pas dy vitesh kërkim, policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 27 vjeçar. Ky i fundit i identifikuar si Kristjan Dedaj, është shpallur në kërkim që në gusht të vitit 2019, ndërsa akuzohet për veprat penale “Marrëdhenie seksuale me dhune” dhe “vjedhje me dhune”. Në 2019, Deda dyshohet se ka ndaluar në rrugë një 32-vjeçare gjermane, e ka dhunuar dhe më pas ka tentuar që te kryejë marrëdhënie seksuale me të. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit