Përdhunuan nënën e një fëmije, prangoset shqiptari dhe shoku i tij

Përdhunuan nënën e një fëmije, prangoset shqiptari…

Autoritetet në Kroaci kanë arrestuar Miroslav Lukic, 29 vjeç dhe shqiptarin Herald Merolli, 31 vjeç, ndërsa akuzohen se kanë përdhunuar një 28-vjeçare italiane. Kjo e fundit është abuzuar seksualisht verën e kaluar, ndërsa kishte shkuar në Kroaci për pushime, konkretisht tek motra e saj, e cila është e martuar me kroat. Sipas d1softballnews.com 28-vjeçarja nga Bassano, kishte dalë me kunatën dhe disa mikesha të saj, në një moment u gjet vetëm në një lokal në qendër të qytetit dhe papritur vajzës iu afruan dy djem, që e reja nuk i njihte. Në fillim ajo u largua por u ndoq nga kroati dhe shqiptari dhe më pas u përdhunua.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit