Përmbyset makina në Greqi, vdes 29-vjeçari shqiptar

Përmbyset makina në Greqi, vdes 29-vjeçari shqiptar

Një aksident automobilistik, është regjistruar  në orët e para të mëngjesit në Kretë. Një 29-vjeçar nga Shqipëria ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në vendin fqinj. Mediat greke raportojnë se si pasojë e shpejtësisë, makina ka humbur kontrollin duke u përmbysur dhe për pasojë i riu ka ndërruar jetë në vend nga plagët që ka marrë. Sipas cretalive.gr, viktima nuk është identifikuar ende.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit