Përndiqte dhe dhunonte adoleshenten në Tepelenë, shpallet në kërkim 26-vjeçari

Përndiqte dhe dhunonte adoleshenten në Tepelenë, shpallet…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tepelenë. Një 17-vjeçare ka kallëzuar në polici një 26-vjeçar.

E mitura akuzon shtetasin me iniciale T. H se e ka përndjekur. Sipas të miturës ai ka ushtruar dhunë ndaj saj.

Policia ka shpallur në kërkim re akuzuarin.

Njoftimi i policisë

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Tepelenë referuan materialet në Prokurori dhe shpallën në kërkim shtetasin T. H., 26 vjeç, pasi ka bërë kallëzim një shtetase 17 vjeçe, se ky shtetas e ka përndjekur dhe ka ushtruar dhunë ndaj saj.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit