Plagoset rëndë drejtuesi i motorit në Kamenicë

Plagoset rëndë drejtuesi i motorit në Kamenicë

Një aksident i rëndë është rregjistruar në afërsi të fshatit Kamenicë. Mësohet se një person është plagosur rëndë.

Sipas të dhënave një motor është përplasur me nje furgon mallrash dhe i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit. Sipas policisë ky i fundit ndodhet në gjendje të rëndë. Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit