Plagosi me armë ish-burrin e saj/ Shqiptarja: Arrestoni nënën time, ajo është kriminele

Plagosi me armë ish-burrin e saj/ Shqiptarja:…

Klodiana Çela është shqiptarja e cila pasditen e djeshme plagosi me arzmë ish-bashkëshortin, të atin e vajzës së tyre dhe kjo në sy të kësaj të fundit. Ndërkohë pas ngjarjes, Çela ka habitur autoritet greke. pasi në deklaratën e dhënë për policinë ka akuzuar nënën e saj si anëtare e një organizate kriminale.

Shqiptarja Klodiana Celo Pavlidou qëlloi para shkollës së vajzës së saj mbi ish të dashurin George Neos, mjek shumë i njohur në Greqi.

Grupi hetimor po heton ngjarjen që dërguan plagosjen e okulistit grek, pijërisht nga ish-bashkëshortja e tij. Çifti raportohet se kanë patur vazhdimisht probleme dhe konflikte për shkak të kujdestarisë së vajzës 13-vjeçare, ndonëse ajo me vendim gjykate i ishte lënë në kujdestari të atit. Ngjarja ndodhi teksa ish-bashkëshorti i saj po merrte vajzën nga shkolla.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit