Plas keq mes Ilirit dhe Eltonit: Mati fjalët me mua, mos bëj llap si b***ë turtulli

Plas keq mes Ilirit dhe Eltonit: Mati…

Nuk ka zgjatur shume spektakli në Big Brother, ku Iliri dhe Eltoni fillojnë të debatojnë menjëherë mes njëri-tjetrin.

Kujtojmë se Iliri kishte zgjedhur ta çojë nominimin së bashku me veten dhe Arbërin, ku njëri prej të treve duhet të linte shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e së premtes.

Ndërkohë, Iliri dhe Eltoni kanë filluar të debatojnë me njëri-tjetrin ku mes tyre nuk munguan dhe tonet e larta të zërit.

Ilir: Si bythë turtulli, vetëm llap llap llap.

Elton: Ti për mua je zero.

Ilir: Një njeri që i vendos grada vetes, për mua është baras me zero. Ti je një nga ata.

Elton: Bravo. Ik e flej tani.

Ilir: Ti mua ik e flej, vazhdo…

Elton: Rri urtë pra.

Ilir: Ti më thua mua rri urtë?

Elton: Është më mirë.

Ilir: Ule tonin, fjalët mati me mua. Nuk kam ardhur të kërkoj punë tek ty, ndoshta ke ardhur ti tek mua. Ke ardhur duke qarë këtu brenda se nuk të kisha zgjedh.

Elton: E kisha për vlerësimin që i bën shqiptarëve.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit