Plas sherri mes konkurrenteve të Përputhen: Mos më trego leshtë e kokës së të ngre në ajër

Plas sherri mes konkurrenteve të Përputhen: Mos…

Dy konkurrentet e Përputhen 3 Mikela dhe Ada u përfshin në një debat të ashpër në studio. Gjithçka nisi nga fakti që Ada shkoi me libër në takimin me Brunon.

Gjatë debatit, vajzat gati patën përplasje fizike, por Bruno u ngrit në këmbë për t’i ndarë në mënyrë që debate të mos agravonte.

Mikela: Do ti mbushësh mendjen publikut se nuk jam kështu, që jam më shumë.

Ada: Nuk dua të të flas fare.

Mikela: Je injorante fare.

Ada: Je ti injorante.

Mikela: Ke ardhur këtu, debate me njerëzit. Idiote fare, o zot i madh.

Ada: Ta nxjerr unë jashtë apo…

Mikela: Mos më kthe mua kurrizin.

Ada: Po nuk je askush.

Mikela: Qepe se do të të kap për lesh koke.

Ada: Mos më trego mua leshtë e kokës se jam e vogël po të ngre në ajër.

Bruno: Jeni femra, rrini urtë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit