Plas skandali në Bosnjë! Tifozët sulmojnë makinën e gjyqtarëve të ndeshjes

Plas skandali në Bosnjë! Tifozët sulmojnë makinën…

Në ndeshjen Veles-Borac pati të papritura,teksa u regjistrua një skandal që ka tronditur futbollin boshnjak. Ky konflikt nuk mbaroi,por ka vazhduar edhe pasi gjyqtarët u larguan nga stadiumi, por makina e tyre u përcoll dhe u dogj me fishekzjarre, teksa gjyqtari kryesor, Sabri Topaloviq me asistentët e tij është sulmuar në afërsi të Jabllanicës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit