Po bënte selfie, 15-vjeçarja bie nga çatia dhe humb jetën

Po bënte selfie, 15-vjeçarja bie nga çatia…

Një adoleshente u rrëzua për vdekje nga një çati pasi u përpoq të kapte telefonin e saj. Melike Gun Kanavuzlar, 15 vjeç, vdiq pasi u rrëzua nga maja e një ndërtese katërkatëshe, teksa u përpoq të rrëmbejë telefonin që i ra gjatë një selfie.

Pamjet shqetësuese kanë kapur momentin kur ajo bie në tokë përpara një shitësi të tronditur. Vajza humbi jetën tragjikisht në qytetin Ortaca në Mugla të Turqisë.

Ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë nga ndërtesat fqinje në zonë, shkruan The Sun.

Punonjësit mjekësorë dhe policia shkuan në vendngjarje dhe adoleshentja u dërgua në një spital shtetëror në gjendje kritike, sipas raporteve lokale.

Vajza humbi jetën tragjikisht në qytetin Ortaca në Mugla të Turqisë. Ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë nga ndërtesat fqinje në zonë.

Punonjësit mjekësorë dhe policia shkuan në vendngjarje dhe adoleshenti u dërgua në një spital shtetëror në gjendje kritike, sipas raporteve lokale.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit