Po lyente shtëpinë, vdes pasi u rrëzua aksidentalisht 60-vjeçari

Po lyente shtëpinë, vdes pasi u rrëzua…

Ditën e sotme një 60-vjeçar ka humbur jetën në zonën e KOmbitanit.
Ai është rrëzuar teksa po lyente shtëpinë dhe ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Sipas policisë 60-vjeçari i identifikuar me inicialet A.P. ndërroi jetë si pasojë e dëmtimeve të marra.

“Më datë 02.06.2024, në Kombinat, në rrugën “Besim Alla”, duke punuar (lyer) në banesën e tij, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar shtetasi A. P., 60 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën”,-njofton policia.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit