Po shkarkonte materiale ndërtimi/ E zuri furgoni poshtë, vdes 50-vjeçari shqiptar

Po shkarkonte materiale ndërtimi/ E zuri furgoni…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shtëpi në kodra në Villaga. 50-vjeçari shqiptar ka ndërruar jetë teksa po bënte disa punime në këtë banesë.

Mësohet se ai po shkarkonte disa materiale ndërtimi nga një fugon në një rrugë të pjerrët. Mendohet se fillimisht kanë rënë disa materiale dhe më pas në tentativë për të ndaluar furgoni, i cili po ikte mbrapsht, është shtypur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit