Polici përplaset në Durrës duke kaluar vijat e bardha

Polici përplaset në Durrës duke kaluar vijat…

Nga kamerat e sigurisë është fiksuar momenti kur efektivi i policisë në Durrës përplaset nga një automjet.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në përpara ambienteve të Drejtorisë Vendore të Policisë, ndërsa polici po kalonte rrugën në vijat e bardha. Siç dallohet edhe nga pamjet e siguruara, automjeti vjen me shpejtësi dhe aksidenton policin.

Menjëherë pas ngjarjes, efektivi i policisë është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar nga uniformat blu.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit