Policia e ndaloi, vëllai i Mateos kapërcen hekurat: Të lutem më lër brenda

Policia e ndaloi, vëllai i Mateos kapërcen…

Ngjarja e rëndë në Fier ka revoltuar qytetarë të shumtë të qytetit për të kërkuar drejtësi për mateon i cili u vra dhe u gropos nga fqinji. Familjarët e irrituar kërkuan të marrin pjesë në seancë por janë ndaluar nga policia. Për shkak të rritjes së tensionimit të situatës është rritur numri i efektivëve në ambientet e Gjykatës. Ka qenë vëllai i 8-vjeçarit , i pikëlluar i cili i ka kërkuar efektivëve të futet në ambientet e Gjykatës për të qenë i pranishëm në seancë. Policia e ka ndaluar, ndërsa ai ka kapërcyer hekurat.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit