Policia njofton se 21 vjeçari e ka qëlluar veten por ka ende shenja jete

Policia njofton se 21 vjeçari e ka…

Pas lajmit se autori i vrasjes së oficerit të Lezhës ka qëlluar veten, ka reaguar Policia duke thënë se ai ka ende shenja jete, por është në gjendje kritike.

Lezhë/Informacion shtesë për arrestimin e autorit

Në lidhje me ndjekjen, lokalizmin dhe kapjen e autorit të vrasjes së oficerit të Policisë, forca të shumta të Policisë së Shtetit, prej disa orësh ndjekjeje me helikopter dhe nga toka, kanë bërë të mundur lokalizimin e autorit të ngjarjes, i cili ishte fshehur në zonën e kënetës në “Lagunen Vain”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit