Postoi foton e politikanëve, e pëson reperi shqiptar: Turp t’ju vijë

Postoi foton e politikanëve, e pëson reperi…

Reperi i njohur Getinjo ka treguar gjithmonë mbështetjen e tij për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin. Së fundmi, ai ka publikuar një foto të tyre në rrjete sociale. Një gjest I tillë I tioj, duket se nuk është pritur aspka mirë nga fansat.

Sikurse duket, fotoja ka sjellë pasoja të rënda për reperin nga Kosova pasi vetë ai ka njoftuar se ka humbur disa folloëersa.

“Po e shoh që 1000 ndjekës më paskan hequr vetëm pse kam postuar foton e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit. Nuk ka lidhje. Unë vazhdoj të krenohem dhe do të mbes kështu gjithë jetën. Jam gjithmonë me ata të dy edhe të gjithë çlirimtarët e atdheut tim. Po turp duhet të ju vijë, aq di të ju them. Hajde natën e mirë”, tha ai.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit