Pranë trupit të pajetë u gjet opium, influencuesja e njohur serbe vret veten

Pranë trupit të pajetë u gjet opium,…

Kristina Kika Đukiq një nga influencueset e njohura në serbi i ka dhënë fund jetës së saj, në banesën që kishte me qira. “Novosti” transmeton se në banesën e 22-vjeccare, ku dhe u gjet e pajetë, pranë trupit të saj janë konstatuar edhe ilaçe, opium dhe drogë. Pas vetëvrasjes, lajmin tragjik e ka njoftuar nëna e së ndjerës.

Nëna e Kikias:

Me dhimbje të madhe ju njoftoj se dje ndërroi jetë Kika ime.

Ajo çfarë bëhet e ditur nga mediat serbe, është se Kika u gjend edhe në shënjestër të bullizmit dhe abuzimit kibernetik, teksa ishte një influencuese në rrjetet sociale, ku numëronte 700,000 ndjekës në You Tube.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit