Prindi monstër goditi me shqelma dhe dhunoi frikshëm djalin e tij me aftësi të kufizuara

Prindi monstër goditi me shqelma dhe dhunoi…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Sincan të Ankarasë, kur një person i ardhur në Qendrën Shëndetësore Familjare në rrugë ka goditur me shkelma fëmijën e tij me aftësi të kufizuara. Sipas mediave të huaja, kalimtarët pas gjestit mizor kanë denoncuar babain. Ky i fundit u arrestua menjëherë nga policia.

Kamerat e sigurisë kanë pasqyruar pamjet kur i ati i fëmijës gjuan me shqelma djalin me aftësi të kufizuara, i cili u shtri në tokë. Në atë moment,  babai i cili u ndesh me reagimin e qytetarëve në zonë është larguar nga vendi i ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit